לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון ללא תשלום

המסת שומן בקור

הפתרון היעיל ביותר לחיטוב גוף מהיר והצרת היקפים

תכיני את עצמך לקיץ כבר עכשיו

יעיל במיוחד באזורי: הבטן, מותניים, ירכיים, ישבן והקפי זרועות

ללא כאב
ללא דיאטות
ללא התערבות פולשנית
ללא מאמץ
ללא תקופת החלמה
תוצאות מהירות
מחקרים מדעיים הוכיחו כי תאי שומן רגישים לקור.
תאי שומן המוקפאים בטמפרטורת מתחת למינוס -10 מעלות צלזיוס ונפלטים מהגוף באמצעות המערכת הלימפטית דרך הפרשות.
3-5 טיפולים כ 45 דקות לטיפול אינטנסיבי בהפרש של כ 6 שבועות בין הטיפולים במידת הצורךֿ. כל טיפול כולל שימוש במכשירים מתקדמים מהדור החדש להמסת תאי שומן בהקפאה בליווי צוות המתמחה בטיפול.
מהות השיטה:
הטיפול כולל:

הצרת היקפים בשיטת קריוליפוליזיס (Сryo slim)

טיפול בקריוליפוליזיס מתבצע במכשיר מיוחד שקיים בסניפים של Sun clinic. ההליך יכול לקחת עד חצי שעה על ידי צוות מקצועי בתחום וללא שום כאבים למטופל. ולא רק שללא כאב אלא גם רוב הלקוחות אשר יכולות להשוות עם טיפולים אחרים אומרות שהטיפול הזה נעים יותר מכל הטיפולים שהן עברו בעבר. האזורים הקפואים ייעלמו בהדרגה, כך שהאפקט המקסימלי מורגש אחרי כמה שבועות. בשלב ראשון ניתן “להמיס” עד 25% מהשומן! טיפולים חוזרים יאפשרו להסיר עד 40-50% מרקמת השומן! זה יאפשר לך לחיות חיים רגילים, לאכול מה שאת אוהבת ולעשות מה שאת רוצה. ללא דיאטות מתישות, אימונים קשים וטיפולים כואבים!

למרות הפשטות לכאורה, את הטיפול בקריוליפוליזיס יש לבצע אך ורק באמצעות ציוד מקורי ורק על ידי צוותים מקצועיים בתחום שעברו הכשרה מקצועית, אחרת לא תשיגי את התוצאה הרצויה. לכן, אנו ממליצים לך לפנות לצוות המנוסה של Sun clinic, לנו יש ניסיון רב בביצוע טיפולים מסוג זה, אחוזי הצלחה גבוהים והמוני מטופלות מרוצות שכבר עברו את התהליך.
רשת מרפאות בפריסה ארצית
נתניה
ראשון-לציון
אשדוד
באר-שבע
תל- אביב
ירושלים
חיפה