ClickCease

חדשות הטכנולוגיה

נוחרים בלילה?

זה מציק לכם או לבני הזוג שלכם?

רק שתדעו: יש פתרון קל להפסקת נחירות, יעיל ובטוח ללא צורך בשימוש באביזרים תומכים לא נעימים.

כאן תגלו כיצד ניתן להיפטר מבעיית הנחירות אחת ולתמיד, ללא התערבות כירורגית או כל טיפול פולשני אחר.

נחירות לילה הם עניין מציק לכל הדעות. זו לא עוד בעיה שולית שאפשר פשוט לא להתייחס אליה. עוצמת הקול של הנחירה פוגעת באופן משמעותי בחיי המשפחה והזוגיות של למעלה מ 30% ממשפחות בעולם. כאשר מדובר בנחירות לילה, יכולה להסתתר מאחוריהן גם בעיה בריאותית של ממש בנוסף לפגיעה המתרחשת באיכות החיים של בני הזוג והמשפחה כולה.

השיטה הקלה והבטוחה להפסקת נחירות לילה
ללא צורך בהתערבות כירורגית - פשוט ויעיל!

פורסם ב 15.11.2021

נחירות הן הקול שנוצר כתוצאה מרטט של הרקמות הרכות בדרכי הנשימה בזמן השינה. הנחירות נשמעות בזמן שאיפה של אוויר ולעיתים גם בזמן נשיפה. ישנה עוצמה משתנה לנחירות והן יכולות להיות קלות ביותר ולא ממש מורגשות עד לנחירות קשות בקולות רמים ומציקים.

נחירות יכולות להיגרם ממספר סיבות:
- ניגודיות מוגברת לזרימת אוויר בדרכי הנשימה העליונות
- השמנת יתר ואי שמירה על אורח חיים בריא
- שקדים מוגדלים ובעיות בתפקוד בלוטת התריס
- תסמונת דום נשימה

מהן נחירות וכיצד הן נגרמות?

ישנם תסמינים שיכולים להעיד על בעיות הנגזרות מנחירות לילה, כגון: עייפות מוגברת במהלך היום ורצון לישון, אובדן ריכוז בעבודה, הפרעות במצב הרוח, הרגשת חוסר נעימות, לחץ דם גבוה.

האם יש תופעות לוואי לנחירות?

כיום ישנם מגוון טיפולים לבעיית הנחירות כגון: ניתוח, שימוש באביזרים תומכים וטיפול בלייזר. ניתוח הוא לא האופציה המועדפת על ידי רוב האנשים. שימוש באביזרים תומכים גורמים לאי נעימות בלשון המעטה. לעומת זאת הטיפול בלייזר מעניק למטופלים את האפשרות להנות מטיפול בטוח, איכותי וללא שום התערבות כירוגית או פולשנית, ללא כאבים, ללא הרדמה וללא תופעות לוואי לא נעימות.

טיפול בלייזר לנחירות הינו טיפול אמבולטורי פשוט המתבצע במרפאות המתמחות בטיפול בהשגחת רופא. מייד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה, ללא זמן התאוששות או החלמה מיוחדת.

הטיפול עצמו נמשך כ - 15 דקות ובמהלכו הרופא המטפל מפנה את קרן הלייזר לחיך המטופל וכך מתרחש כיווץ של החיך והרמה כדי לשחרר את דרכי הנשימה ולהפחית את עוצמת הנחירה. הטיפול מבוצע ללא כל צורך בהכנה מוקדמת, ללא מגע פולשני עם רקמות העור, ללא כאב כלל, ללא שימוש בתרופות וללא זמן החלמה כאשר בסיומו של הטיפול חוזרים מיידית לשגרה היומית.

טכנולוגיית הלייזר מתאפיינת בכך שבזמן הטיפול אינה שורפת את הרקמות, אלא מצירה אותן ובכל מחזקת את החיך הרך כדי שלא יפריע למעבר האויר התקין בחלל הפה.

טיפול לייזר לנחירות לילה

שיטת הטיפול בלייזר לנחירות היא כבר לא מדע בדיוני ויש לה תוצאות מוכחות בשטח אצל מטופלים רבים בעולם כולו. הממצאים של הטיפולים מראים כי כבר לאחר הטיפול הראשון חל שיפור ניכר. לאחר הטיפול השני השיפור מגיע לעד 50% מעוצמת הנחירה הראשונית. בסיום הטיפול של כל המפגשים ישנו שיפור של עד 90% ביכולת הנשימה של המטופל והפחתה של עוצמת הנחירה.

סדרת הטיפולים המומלצת היא סדרת טיפולים של 3 - 6 מפגשים במרווח של חודש בין כל אחד.

עד כמה הטיפול יעיל?

למי הטיפול לא מומלץ?

הטיפול מיועד לאנשים בריאים בדרך כלל ולא מומלץ לסובלים מאפילפסיה, רגישות לאור, נשים בהריון או חולים אונקולוגיים בשלבי מחלה אקטיביים.

איפה ניתן למצוא טיפול בלייזר לנחירות לילה?

זה כבר ממש קל!

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם בטופס, יצרו איתכם קשר ויתאמו פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות במרפאה הקרובה ביותר לאזור מגורכם. כך תוכלו להתחיל לנשום לרווחה!

טיפול של 15 דקות בלייזר, לא פולשני וללא כאב
התוצאות מורגשות כבר לאחר טיפול ראשון
ללא תופעות לוואי ותקופת החלמה
מבוצע ע"י רופא מנוסה