ClickCease

השיטה היעילה והבטוחה ללא צורך בניתוח או כל התערבות כירורגית

למידע נוסף
ותיאום פגישת ייעוץ

טיפול בטחורים או בפיסורה!

  • חזרה מיידית לשגרה
  • ללא כאב וללא ניתוח
  • ניסיון של 30 שנה בטיפול בטחורים
  • טיפול מרפאתי שאינו פולשני

סובלים מטחורים ומפיסורה?

הגיע הזמן להיפטר מהם מהר, ללא כאבים וללא מבוכה

אם בעבר הטיפול בטחורים או בפיסורה היה פולשני, מביך וכואב, בשיטה החדשנית של Sun Clinic אפשר להיפטר מהתופעה בקלות, במהירות וללא
ניתוח ולחזור מהר לשגרה. זה הזמן להיפרד לא רק מהכאב, גם מהבושה

האדם הממוצע יושב בין 10 ל-12 שעות ביממה. נהגי מוניות, אוטובוס או משאיות עושים זאת ברצף, משום שאין להם את האפשרות לקחת הפסקה ספונטנית, אבל גם עובדים במשרד מרבים לשבת בלי לזוז כמעט. ישיבה ממושכת, כזו שלעתים גוררת עמה התאפקות כשהטבע קורא, עלולה ליצור חוסר נוחות שלעתים לא מייחסים לו חשיבות, אבל מאוחר יותר התברר כבעייתי. מדוע? משום ש"חוסר הנוחות" הזה עלול להתפתח לטחורים.

טחורים ופיסורה הם מטרד כואב ומעיק. מאות אלפי ישראלים מוטרדים מטחורים בדרגות שונות. חלק גדול מהאנשים כלל לא מטפלים בבעיה, לעתים משום שהם חושבים שהכאב הוא תופעה בת חלוף, וכשהם מגלים עלול להיות מאוחר מדי.

באים להיבדק - ונמנעים מניתוח

יצד תגלו אם יש לכם טחורים? הסימפטומים המרכזיים הם הימצאות דם על נייר הטואלט לאחר פעולת הניקוי, תחושת נפיחות, יציאות כואבות וישיבות ממושכות על האסלה. אם אתם חשים בחלק מהתופעות הללו, זה הזמן להיבדק.

אבחון הטחורים קל ונעשה בדרך כלל על ידי מישוש או התבוננות, אבל חלק משיטות הטיפול לא פשוטות כל כך. בדרך כלל ניתנות משחות, אולם טיפול זה רק מקל בטווח הקצר. במקרים קיצוניים יש לבצע ניתוח, על כל המשתמע ממנו: הכנות רבות, הרדמה מלאה, טיפול פולשני, התאוששות ממושכת וכואבת ואובדן ימי עבודה.

ב-Sun Clinic, רשת מרפאות לרפואת איכות חיים, מבינים את כל ההיבטים, הרפואיים והחברתיים, הקשורים בטחורים, ובאמצעות מספר בודד של פגישות עוזרים לסובלים מבעיה להיפטר מהמועקה בקלות, בפשטות וללא כאבים. במהלך כל פגישה מתבצעת "הדבקה" של כלי הדם החולים באמצעות מיקרו-זריקות עם חומר סקלרוטי. כתוצאה מכך, הדם מופנה לכלי דם אחרים (עוקפים) אשר אינם גורמים כל כאב. זוהי השיטה הבטוחה, הבלתי פולשנית ונטולת הכאבים מתוך כל השיטות הקיימות. לא תצטרכו לחשוש מהתוצאות. הטיפול יהיה מהיר, לא תפסידו ימי עבודה ולא תשתבש לכם שגרת היום-יום. אפילו באספקט הפסיכולוגי יהיה קל יותר, משום שתוכלו להגיע ולחזור עצמאית לביתכם ללא מלווה.

השיטה כוללת לא רק טיפול מקצועי, מהיר ויעיל, אלא גם כזה שאינו דורש ליווי של אדם נוסף או התערבות של גורמים חיצוניים. הרופאים ב-Sun Clinic הם כירורגים שביצעו ומבצעים ניתוחי טחורים בעצמם, מטרת הטיפול היא להימנע מניתוח או לדחותו ככל האפשר. יש לציין כי טיפול זה ייחודי ואינו כלול בסל הבריאות.

טיפול ייחודי וקל בפיסורה

פיסורה היא בעצם סדק בפי הטבעת שמלווה בתחושת כאב בשל התכווצות השריר הפנימי שאינו בשליטתנו. החומר שיכול בקלות לשחרר את הכיווץ הוא רעלן הבוטוקס (או דיספורט), המוכר היטב מטיפולי הפנים. פעולת הבוטוקס באזור זה זהה לטיפול המוכר בפנים, שם היא משחררת את השריר כדי להעלים את הקמטים במצח. בזכות שחרור ההתכווצות האזור נרפא באופן טבעי והסדק מתאחה ונעלם.

הסימפטום לפיסורה הוא תחושת דקירות במהלך ישיבה, ולעתים קרובות היא מלווה גם בטחורים. במצב משולב כזה עורכים קודם כל את הטיפול בפיסורה ורק לאחר מכן מתפנים לטיפול בטחורים. זו הסיבה שחשוב כל כך לעבור את הבדיקה הראשונית.

Sun Clinic היא רשת מרפאות ארצית המחויבת לטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשם פתרון בעיות רפואיות מורכבות. הקליניקה נוסדה לפני למעלה מ-25 שנה, על מנת להביא לציבור בישראל את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחומי הרפואה, האסתטיקה ואיכות החיים. היא חרתה על דגלה סטנדרטים לשירות ללא פשרות ואיכות טיפולים מדרגה ראשונה. בכל שנה עשרות אלפי אנשים עוברים ייעוץ וטיפולים שמשפרים את איכות חייהם ועוזרים להם להתמודד עם בעיות רפואיות שונות. בקליניקה מועסקים עשרות רופאים בעלי הכרה מדעית ומקצועית בינלאומית ואחראים לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים.

אם אתם סובלים מטחורים או מפיסורה, תוכלו לקבל טיפול באחד מסניפי הרשת של Sun Clinic, הפרוסים מחיפה עד באר שבע. אל תתמהמהו, צרו קשר כעת ובואו לפגישת אבחון
רשת מרפאות בפריסה ארצית
נתניה
ראשון-לציון
אשדוד
באר-שבע
תל- אביב
ירושלים
חיפה